
Приліжкова тумба Nela, дуб крафт/чорний
- Під замовлення
- Код: 71490
Відправка з 19 квітня 20264 668 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 2 шт |
| Висота | 52 см мм |
| Глибина | 40 см |
| Двері | Ні. |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал фасаду | МДФ ламінований |
| Параметри | Ні. |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | Сучасний |
| Колір корпусу | дуб крафт |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | Чорний |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 4 668 ₴



