
М'яке крісло Cezar, сірий/чорний
- Під замовлення
- Код: 71545
Відправка з 19 квітня 20267 682 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 79 см |
| Ширина | 70 см |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Матеріал оббивки | М' яч |
| Матеріал основи | Метал |
| Параметри | Ні. |
| Стиль | Сучасний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір підстави | чорний |
| розкладна | Ні. |
- Ціна: 7 682 ₴





