
Журнальний стіл Paxos LAW-1 кашемір
- Під замовлення
- Код: 70977
Відправка з 19 квітня 20268 423 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 57 см мм |
| Двері | Ні. |
| Довжина | 50 см |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал корпусу | МДФ ламінований |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінований |
| Параметри | Ні. |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | Сучасний |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | кашемір |
| Колір стільниці | кашемір |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 8 423 ₴


