
Комод у вітальню, спальню Etna 200 4D (чорний)
- Під замовлення
- Код: 70403
Відправка з 17 квітня 202619 044 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 82 см мм |
| Глибина | 42 см |
| Двері | 4 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал фасаду | МДФ ламінований, ПВХ |
| Параметри | Ні. |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | Чорний |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 19 044 ₴




