
Тумба для взуття Szafka 01 (дуб сонома)
- Під замовлення
- Код: 66778
Відправка з 17 квітня 20263 705 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idźczak-Meble |
| Колір | Дуб сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 35 см |
| Двері | 4 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований |
| Параметри | Ні. |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | скандинавська |
| Колір корпусу | дуб Сонома |
| Колір фасаду | дуб Сонома |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 3 705 ₴



