-9%Комплект мебели Macius
- Під замовлення
- Код: 43109-43126
Відправка з 17 квітня 202628 084 ₴
25 688 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Idźczak-Meble |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 3 шт |
| Висота | 197 см мм |
| Глибина | 52 см |
| Двері | 6 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований |
| Параметри | Ні. |
| Відкриті полиці | 8 шт |
| Стиль | Сучасний |
| Колір корпусу | білий, дуб Сонома |
| Колір ручок | білий |
| Колір фасаду | білий, дуб Сонома |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 25 688 ₴









