
Журнальний столик Swing LAW-1
- Під замовлення
- Код: 57184
Відправка з 19 квітня 20265 582 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 45 см мм |
| Двері | Ні. |
| Довжина | 54 см |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований, МДФ ламінований |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | Сучасний |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | горіх, чорний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | горіх |
| Колір фасаду | горіх, чорний |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 5 582 ₴


