
Ліжко Estella 90 сірий темний
- Під замовлення
- Код: 57428-57430
Відправка з 19 квітня 202611 300 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Тип ліжка | односпальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бельзовий відсік | Ні. |
| Вклад | ортопедичні ламели |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 35 см, 113 см мм |
| Довжина | 219 см |
| Матеріал корпусу | ДСП, натуральне дерево |
| Матеріал оббивки | М’ ячик оксамитової тканини |
| Параметри | Ні. |
| Підйомний механізм | Ні. |
| Спальне місце | 90 x 200 |
| Стиль | Сучасний |
| Колір оббивки | сірий темний |
| Ширина | 102 см |
- Ціна: 11 300 ₴

