
Крісло Franco
- Під замовлення
- Код: 57597-57602
Відправка з 20 квітня 202610 337 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 83 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 104 см мм |
| Висота сидіння | 45 см |
| Матеріал оббивки | М' яч |
| Матеріал основи | Метал |
| Параметри | Ні. |
| Підлокітники | м' які |
| Стиль | бохо, сучасний |
| Колір оббивки | беж |
| Колір підстави | чорний |
| розкладна | Ні. |
- Ціна: 10 337 ₴



