
Письмовий стіл B50
- Під замовлення
- Код: 57963
Відправка з 19 квітня 20263 211 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 1 шт |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 48 см |
| Двері | Ні. |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | сучасний лофт |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | Дуб Золотий |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | дуб Золотий |
| Колір фасаду | Чорний |
| Ширина | 95 см |
- Ціна: 3 211 ₴


