
Комп'ютерний стіл B52
- Під замовлення
- Код: 57968-57979
Відправка з 19 квітня 202620 254 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 1 шт |
| Висота | 77-120 см мм |
| Глибина | 60 см |
| Двері | Ні. |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | Загартоване скло |
| Матеріал фасаду | Метал |
| Параметри | бездротове заряджання, регулювання висоти, 2 х USB-порти |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | сучасний, хай тек |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | білий, чорний |
| Колір підстави | білий, чорний |
| Колір стільниці | білий, чорний |
| Колір фасаду | білий, чорний |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 20 254 ₴










