
Ігрове крісло Alister
- Під замовлення
- Код: 58050
Відправка з 20 квітня 202616 018 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 129-134 см мм |
| Висота сидіння | 45-50 см |
| Глибина | 75 см |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Параметри | мультиблок, регулювання підлокітників, регулювання кута спинки |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверда |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | Сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | сірий, чорний |
| Ширина | 75-80 см |
- Ціна: 16 018 ₴


