
Офісне крісло Darwin
- Під замовлення
- Код: 58069
Відправка з 20 квітня 202612 819 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120-126 см мм |
| Висота сидіння | 45-51 см |
| Глибина | 70 см |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Параметри | мультиблок |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м' які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | гламур, сучасний |
| Колір підстави | сірий |
| Колір сидіння | капучино |
| Ширина | 66 см |
- Ціна: 12 819 ₴


