
Ігрове поворотне крісло Nitro 2
- Під замовлення
- Код: 58118-58124
Відправка з 20 квітня 202612 375 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130-137 см мм |
| Висота сидіння | 44-51 см |
| Глибина | 68 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Параметри | мультиблок, регулювання підлокітників |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверда |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний, хай тек |
| Колір підстави | червоний, сірий, чорний |
| Колір сидіння | червоний, сірий, чорний |
| Ширина | 66 см |
- Ціна: 12 375 ₴




