-7%Корпус модульної шафи Flex K7 150 Дуб Артизан
- Під замовлення
- Код: 50144-50146
Відправка з 19 квітня 202620 007 ₴
18 611 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 238 см мм |
| Глибина | 54 см |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Параметри | Ні. |
| Стиль | сучасний лофт, скандинавський |
| Колір | Дуб Артизан |
| Колір корпусу | білий, дуб Артизан |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 18 611 ₴


