
Вітрина Bullet W-1
- Під замовлення
- Код: 50075
Відправка з 19 квітня 202611 683 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 185 см мм |
| Глибина | 41 см |
| Двері | 1 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал фасаду | МДФ ламінований |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | Сучасний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір підстави | золото |
| Колір фасаду | Чорний |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 11 683 ₴


