
Комод Asensio KM-1
- Під замовлення
- Код: 50011
Відправка з 19 квітня 202612 659 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 81 см мм |
| Глибина | 42 см |
| Двері | 3 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал фасаду | МДФ ламінований |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | сучасний лофт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | Сірий |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 12 659 ₴


