
Комод 4д 1680x460x820 Ротто / Rotto дуб вінченца/евкаліпт
- Під замовлення
- Код: 13007-47861
Відправка з 19 квітня 20263 520 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenart |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 50 см мм |
| Глибина | 30 см |
| Двері | 1 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Параметри | система відкриття PUSH-CLICK |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | Модерн |
| Колір | чорний / дуб Вотан |
| Колір корпусу | білий, дуб Вотан, сірий, чорний |
| Колір фасаду | білий глянець, дуб Вотан, сірий глянець, чорний глянець |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 3 520 ₴








