-14%Подвійний стіл письмовий B-48
- Під замовлення
- Код: 42009
Відправка з 19 квітня 20269 287 ₴
7 990 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 2 шт |
| Висота | 140 см мм |
| Глибина | 60 см |
| Двері | Ні. |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований |
| Відкриті полиці | 4 шт |
| Стиль | скандинавська |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | дуб Сонома |
| Колір підстави | білий |
| Колір стільниці | дуб Сонома |
| Колір фасаду | дуб Сонома |
| Ширина | 139 см |
- Ціна: 7 990 ₴


