-12%Ліжко Margarita 160
- Під замовлення
- Код: 38511
Відправка з 19 квітня 202622 144 ₴
19 538 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Сірий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вклад | ортопедичні ламели |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 100 см мм |
| Довжина | 208 см |
| Матеріал корпусу | МДФ із натуральним шпоном, натуральне дерево |
| Матеріал оббивки | М' яч |
| Підйомний механізм | Ні. |
| Спальне місце | 160 x 200 |
| Стиль | скандинавська |
| Колір корпусу | натуральний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Ширина | 165 см |
- Ціна: 19 538 ₴

