-15%Стіл письмовий Bolivar KN-1
- Під замовлення
- Код: 21906
Відправка з 19 квітня 20262 729 ₴
2 322 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 35 см |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | МДФ ламінований |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | лофт |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | дуб Золотий |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 2 322 ₴

