
Шафа архівна для документів FC-1080 (1000*800*430)
- В наявності
4 890 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Архівні шафи металеві від заводу-виробника Emby
Металеві архівні шафи — це найкращий варіант зберігання документації, службової та ділової інформації, фінансових цінностей.
Шафа архівна канцелярська — це надійні меблі, які підходять для всіх типів офісів і захищають документи від вогкості та бруду.
Металеві шафи мають сучасний дизайн, прості в експлуатації. До комплектації канцелярських шаф входять полиці, які регулюються за висотою, що дає змогу розмістити в них папки різних типів, а також архівні коробки.
Двері металевих шаф для офісу обладнані замками, захищаючи від несанкціонованого проникнення сторонніх людей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emby |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 430 |
| Кількість дверей | 2 (шт.) |
| Кількість замків | 1 шт |
| Кількість полиць (секцій) | 2 шт |
| Корпус | метал покритий порошковою фарбою |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 40 кг |
| Наявність замка | Да |
| Наявність трейзера | Немає |
| Особливості | Можливість регулювання полиць по висоті |
| Тип дверей | двостулкові |
| Тип замка | ключовий (механічний) |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Тип меблів | архівна шафа |
| Фасади | метал покритий порошковою фарбою |
| Формат документа | А4 |
| Ширина | 800 |
- Ціна: 4 890 ₴





