
Складной садовый стул K14-FX 78 см, 46 см, 41 см, Металл, Пластик, Нет, Нет, современный, модерн, белый, серый, черный, белый, 38 см
- Под заказ
- Код: 63878-63882
Отправка с 10 мая 2026865 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальне дзеркало, яке створене щоб дарувати радість. Неповторний зовнішній вигляд та акуратні різні деталі роблять його особливим. Овальна форма та акуратна опора дозволяє використовувати предмет на будь-якому столі, комоді аби при ліжковій тумбі. Бежевий колір додає виробу витонченості та привабливості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TopArt |
| Цвет | Бежевый |
| Материал изготовления | |
| Материал основания | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет сиденья | белый |
| Высота | 78 см мм |
| Высота сиденья | 46 см |
| Глубина | 41 см |
| Материал сиденья | Пластик |
| Опции | Нет |
| Подлокотники | Нет |
| Стиль | современный, модерн |
| Цвет основания | белый, серый, черный |
| Ширина | 38 см |
- Цена: 865 ₴



