
Пенал 2D Amazon 10 Нет, 190,8 см, 40,2 см, 2 шт, ДСП ламинированный, ДСП ламинированный, система бесшумного закрытия, 1 шт, современный, белый, дуб Сан Ремо, белый, белый глянец, 48 см
- Под заказ
- Код: 17239-17253
Отправка с 12 июня 202613 485 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір: Доступні розміри під матрац: 1400*2000, 1600*2000, 1800*2000; Колір: Світлий горіх, Темний горіх, Венге. Варіанти укладки шпону: 1. Інтарсія; 2. Фільонка. Матеріал: Буковий щит, МДФ шпонований.Висота узголів’я 850мм.Це ліжко зможе подарувати вам міцний, здоровий сон завдяки своїй якості, а також підвищити рівень комфорту до максимуму. Матеріал здатний витримувати великі щоденні навантаження без шкоди для зовнішнього вигляду та експлуатаційних властивостей
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wojcik |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет ручек | белый |
| Выдвижные ящики | Нет |
| Высота | 190,8 см мм |
| Глубина | 40,2 см |
| Двери | 2 шт |
| Материал корпуса | ДСП ламинированный |
| Материал фасада | ДСП ламинированный |
| Опции | система бесшумного закрытия |
| Открытые полки | 1 шт |
| Стиль | современный |
| Цвет корпуса | белый, дуб Сан Ремо |
| Цвет фасада | белый глянец |
| Ширина | 48 см |
- Цена: 13 485 ₴


