
Журнальний столик Mondi 60 Ні., 48 см, Ні., 60 см, цілісний, АБС, ДСП ламінований, ДСП ламінований, ДСП ламінований, Ні., 1 шт, лофт, скандинавський, Квадратний, білий/чорний, білий, дуб Артизан, чорний, чорний, білий, дуб Артизан, 60 см
- Під замовлення
- Код: 59357-59358
Відправка з 19 квітня 20263 594 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Колір | білий/чорний |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 48 см мм |
| Двері | Ні. |
| Довжина | 60 см |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал основи | ДСП ламінований |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінований |
| Параметри | Ні. |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | лофт, скандинавський |
| Форма столу | Квадратний |
| Колір корпусу | білий, дуб Артизан, чорний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | білий, дуб Артизан |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 3 594 ₴



