
Дерев'яна підлогова вішалка-плічки / вішалка-тримач для одягу (сірий)
- В наявності
1 420 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлогова вішалка-тримач для одягу сірого кольору виготовлена з натурального дерева. Її конструкція дозволяє економити місце в кімнаті, вміщуючи на собі велику кількість речей.
Габарити: 480*360*1060 мм.
Підлогова вішалка – відмінний помічник, який повинен бути в кожному домі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1060 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
- Ціна: 1 420 ₴






