Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл обідній ОМЕГА – круглий розкладний стіл з стійкими ніжками і просторою стільницею. Ніжки виготовлено із дерева – масиву ясена. Натуральна деревина, завдяки своїй екологічності, здатна підтримувати в приміщенні сприятливий мікроклімат. Стільниця виконана з МДФ – це матеріал, що не має синтетичних домішок, тому є повністю натуральним і має щільну однорідну структуру.
Фарбування виконано гіпоалергенною порошковою фарбою. Таке покриття захищає від дрібних механічних пошкоджень і надає поверхні приємну гладкість і характерний блиск.
- Розмір: 930(+250)*930*750 мм.
- Каркас: масив ясен
- Стільниця: МДФ
- Механізм розкладування: рейкова система
- Гарантія: 12 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raduga |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1150 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1150 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1540 мм |
| Максимальная высота регулируемого стола | 760 мм |
| Минимальная высота регулируемого стола | 760 мм |
| Ширина стола | 740 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | массив дерева |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
- Цена: 5 708 ₴






