
Стіл-трансформер ФЛАЙ, журнальний+обідній (дуб морас)
- В наявності
4 544 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки механізму трансформації журнальний стіл "Флай" легко перетворити на обідній стіл. Стіл зручний і легкий у використанні. Завдяки широкому вибору кольорів легко впишеться в інтер'єр.
Технічні характеристики
- Стільниця: ДСП 16 мм
- Кромка стільниці: ПВХ 2 мм
- Каркас: дерево вільха
Можливі варіанти кольору: венге, дуб сонома, дуб сонома труфель, кантрі, аляска, урбан лайт, дуб тахо, дуб морас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Морас |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Так |
| Регулювання розміру стільниці | Так |
| Трансформація столика в обідній стіл | Так |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кухонного столу | Да |
| Висота столу | 520 мм |
| Довжина столу | 912 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1205 |
| Довжина столу в зрушеному (складеному стані | 912 |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 520 мм |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Да |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Ширина столу | 602 мм |
- Ціна: 4 544 ₴










