
Стілець дерев'яний СКАНДІ (білий)
- В наявності
2 275 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець СКАНДІ - модель з масиву клену з м'яким сидінням. Оббивна тканина ( Спліт грей) високої категорії, що забезпечує її стійкість до плям та тривалий термін експлуатації. Ідеально підходить як до кухонних інтер'єрів, так і для вітальні, ресторану та кафе.
Колір каркасу: білий.
Габаритні розміри: 470*440*940 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір каркасу | Білий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 940 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
- Ціна: 2 275 ₴






