-10%Тумба RTV Las Vegas Cama
- В наявності
- Код: Las Vegas
12 433 ₴
11 190 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба RTV Las Vegas Cama
Характеристики
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 50 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпус | ламінована ДСП |
| Товщина плити ДСП | Корпус (верх і боки): ДСП матове 16мм. Передня |
| Матеріал фасад | ламінована МДФ |
| LED підсвічування | за додаткову плату |
| Стиль | сучасний |
| Тип | підлогова |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
- Ціна: 11 190 ₴


