
Стілець дерев'яний з м'яким сидінням ЖУР-18 (білий)
- В наявності
3 330 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець ЖУР-18 – витончена модель стільця з бука. Дизайн для тих, хто любить оригінальні та стильні інтер'єри. Стілець ідеально підходить для кухні, вітальні, кафе та ресторану.
Каркас стільця виготовлений з натурального дерева бук. М'яке сидіння. Оббивна тканина (Міленіум) високої категорії, що забезпечує її стійкість до плям та тривалий термін експлуатації.
Габаритні розміри: 46*54*98 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 980 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Спинка | натуральне дерево |
- Ціна: 3 330 ₴


