
Стіл дерев'яний розкладний, кухонний, обідній КАНТРІ (білий)
- В наявності
6 140 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл КАНТРІрозсувний стіл для кухні, вітальні.
Прямокутна стільниця з округлими краями, виготовлена з МДФ. МДФ має деревне походження і не має синтетичних домішок, тому є повністю натуральним і має щільну однорідну структуру. Ніжки стійкі, мають плавний вигин. Вони зроблені з міцного дерева клен.
Під стільницею знаходиться вставка шириною 30 див. Механізм трансформації – рейкова система. В розкладеному вигляді довжина столу 123 див. Висота 76 см. Ширина 67 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 930 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 930 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1230 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
- Ціна: 6 140 ₴




