
Стіл кухонний дерев'яний, обідній "СОРЕНТО" (бежевий)
- В наявності
7 739 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обеденный стол СОРЕНТО для кухни, гостиной с раздвижным механизмом
Столешница округлая, ножки имеют плавный элегантный изгиб. Ножки очень устойчивые и производятся из крепкого и прочного натурального дерева клёна. Столешница выполнена из МДФ. МДФ имеет древесное происхождение и не имеет синтетических примесей, поэтому является полностью натуральным и имеет плотную однородную структуру.
Под столешницей находится вставка шириной 40 см. Механизм трансформации - реечная система. В разложенном виде длина стола 170 см. Высота 75 см. Ширина 78 см.
Можливі варіанти кольорів: горіх темний, білий, бежевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1300 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Ширина столу | 780 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
- Ціна: 7 739 ₴




