
Стіл дерев'яний круглий розкладний на одній ніжці, кухонний, обідній КОЛІЗЕЙ (білий)
- В наявності
8 592 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл КОЛІЗЕЙ — круглий розкладний стіл для кухні, їдальні, вітальні з розсувним механізмом телескопічними напрямними. Колір білий.
Стільниця столу зроблена з МДФ, обклеєного дубовим шпоном. Каркас з масиву сосни. Вставка розташовується під стільницею. У розкладеному вигляді довжина стола становить 128 см. Ширина — 90 см. Висота — 79 см.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 790 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1280 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 790 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 790 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Форма стільниці столу | кругла |
- Ціна: 8 592 ₴






