
Стіл дерев'яний овальний на одній ніжці, кухонний, обідній ЕМІЛЬ (слонова кістка)
- В наявності
8 097 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЕМІЛЬ – дерев'яний овальний стіл для кухні з розсувним механізмом.
Дана модель виступає більшою мірою в ролі кухонного або обіднього столу, однак завдяки своїй довжині зі вставкою за них може розміститися достатню кількість гостей. Вставка розташовується під стільницею і має ширину 37см. В розкладеному вигляді довжина столу становить 144 див.
Стільниця столу зроблена з МДФ, обклеєного дубовим шпоном, а ніжка – з масиву сосни.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Слонова кістка (ivory) |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1070 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1070 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1440 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Ширина столу | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Форма стільниці столу | овальна |
- Ціна: 8 097 ₴





