
Стіл кухонний дерев'яний, обідній овальний на одній ніжці ТРІУМФ (натуральний)
- В наявності
8 097 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний овальний стіл Тріумф для кухні, вітальні з розсувним механізмом.
Дана модель виступає переважно в ролі кухонного або обіднього столу, проте завдяки своїй довжині зі вставкою за ним може поміститися достатня кількість гостей. Вставка розташовується під стільницею і має ширину 37 см. Довжина столу в розкладеному вигляді становить 144 см.
Стільниця столу виготовлена із МДФ, покритого дубовим шпоном. Каркас із масиву сосни. Розсувний механізм - телескопічні напрямні.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Натуральна сосна |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1070 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1070 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1440 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Ширина столу | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 74 мм |
| Розмір в розкладеному вигляді | 143*75 |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Форма стільниці столу | овальна |
| розмір стільниці | 105*75 |
- Ціна: 8 097 ₴





