Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний стіл 4 КР КЛАСИК з прямокутної стільницею. Колір – темний горіх. Ніжки дуже стійкі і виробляються з міцного і міцного натурального дерева - сосни. Стільниця виконана з МДФ, зверху покрита шпоною. Шпон – це тонкий зріз натуральної деревини. Таке покриття захищає від дрібних механічних пошкоджень та надає поверхні гладкість і блиск. МДФ має деревне походження і не має синтетичних домішок, тому є повністю натуральним і має щільну однорідну структуру.
Під стільницею знаходиться вставка шириною 40 см. Механізм трансформації - телескопічна система. В розкладеному вигляді довжина столу 161 см. Висота 77 див. Ширина 71 див.
Колір - горіх темний.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 1210 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1210 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1610 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 770 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 770 мм |
| Ширина столу | 710 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
- Ціна: 6 403 ₴







