
Дерев'яна етажерка Е-4 (ваніль)
- В наявності
5 336 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Етажерка складається з трьох відкритих секцій, які дозволяють зручно розміщувати книги, декоративні елементи або інші предмети. Її компактні габарити (390x300x1240 мм) роблять модель універсальною для використання у будь якій кімнаті.
Колір: білий, ваніль, горіх
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Ваніль |
| Кількість ярусів етажерки | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип меблів | Етажерка |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Висота етажерки | 1240 мм |
| Глибина етажерки | 300 мм |
| Ширина етажерки | 390 мм |
- Ціна: 5 336 ₴


