
Стілець дерев'яний ГЕНРІ (бірюзовий)
- В наявності
2 911 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець Генрі - изоряна модель стільця з масиву бука для прихильників оригінальних інтер'єрів. Його форма ідеально підходить як до кухонних інтер'єрів, так і для вітальні, ресторана и кафе.
Колір бірюзовий.
Габаритні розміри: 46*48*92 см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Бірюзовий |
| Колір (відтінок) меблів | Бірюзовий |
| Колір оббивки | Бірюзовий |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
- Ціна: 2 911 ₴

