
Стілець дерев'яний ЖуР-9 (ваніль)
- В наявності
3 766 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець ЖуР-9 виготовлений з натурального дерева бук. М'яке сидіння і спинка. Оббивна тканина (Сахара, Ультратекс беж) високої категорії, що забезпечує її стійкість до плям і тривалий термін експлуатації.
Габаритні розміри: 46*54*98 см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Ваніль |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 980 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Спинка | натуральне дерево, тканина |
- Ціна: 3 766 ₴


