
Дерев'яна підлогова вішалка-плечики/вішалка-тримач для одягу (венге)
- В наявності
1 420 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлогова вішалка-тримач для одягу кольору венге виготовлена з натурального дерева. Її конструкція дає змогу економити місце в кімнаті, вміщуючи на собі велику кількість речей.
Габарити: 480х360х1060 мм.
Підлогова вішалка — чудовий помічник, який має бути в кожному будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1060 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
- Ціна: 1 420 ₴







