
Стіл дерев'яний овальний розкладний, кухонний, обідній ВЕНА-3 (горіх темний)
- В наявності
9 288 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл Вена-3 - чудове доповнення до кімнати в світлих і ніжних тонах. Овальна стільниця та високі вигнуті ніжки надають їй витонченості та витонченості. Стільниця виготовлена із МДФ. За деякими механічними властивостями МДФ перевершує дерево. Даний матеріал має високу міцність, стійкість до перепадів температур, не сприйнятливий до мікроорганізмів і гниття. Ніжки даної моделі виготовлені з натурального дерева клен.
Під стільницею знаходиться вставка шириною 35 см. Механізм трансформації - рейкова система. У розкладеному вигляді довжина столу 161 см. Висота 75 см. Ширина 81 см.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1260 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1260 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1610 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Ширина столу | 810 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Форма стільниці столу | овальна |
- Ціна: 9 288 ₴




